Oferta

PROGRAMY KSIĘGOWE I ANTYWIRUSOWE

Programy księgowe

Księgowość to jeden z najważniejszych filarów każdej firmy. Z każdym rokiem powstaje coraz więcej elektronicznych rozwiązań dla jej ułatwienia. Wiążę się to również z tym, że przepisy stawiają coraz większe wymagania przedsiębiorcom.

Od lat nasi pracownicy współpracują z wieloma sklepami, biurami rachunkowymi oraz magazynami. Dzięki temu posiadamy duże doświadczenie merytoryczne oraz techniczne dotyczące programów księgowych oraz wszelkich innych rozwiązań elektronicznych dla prowadzenia księgowości.

Zajmujemy się nie tylko pomocą serwisową i merytoryczną ale również sprzedażą profesjonalnych programów. Największe doświadczenie posiadamy dla rozwiązań firmy Insert, z którą współpracujemy jako partnerzy już od kilku lat.

Oprogramowanie Antywirusowe

Wraz z rozwojem Internetu oraz elektroniki pojawia się coraz więcej zagrożeń z nimi związanych. Aby im przeciwdziałać programy antywirusowe muszą spełniać coraz wyższe standardy bezpieczeństwa oraz oferować jak najczęstsze aktualizacje.

Zajmujemy się instalacją, handlem oraz profesjonalną opieką posprzedażową oprogramowania antywirusowego. Rozwiązania oraz konkretne programy dobieramy przede wszystkim patrząc na posiadany sprzęt oraz realne potrzeby klienta. Istnieje duża ilość licencji oferujących zabezpieczenia dla poszczególnych obszarów sieci i systemów komputerowych. Dlatego nie zamykamy się w ramach jednego dostawcy, a korzystamy z oprogramowania wszystkich liderów w branży antywirusowej, takich jak Kaspersky LAB, ESET czy Bitdefender.

Masz problem z komputerem? Skontaktuj sie z naszym ekspertem
533 133 297