Oferta

CERTYFIKATY SSL i E-PODPISY

Certyfikaty SSL

SSL to standardowy protokół sieciowy, używany głównie przy szyfrowaniu stron WWW. Stosuje się go przede wszystkim dla bezpieczeństwa połączeń internetowych i uwiarygodnienia domeny w Internecie. Zapewnia przede wszystkim poufność transmisji danych oraz uniwersalność dla wszystkich protokołów aplikacyjnych. (FTP, HTTP itp.)

Używamy go do poczty, serwerów FTP, stron WWW i innych usług związanych z transmisją danych. Najważniejsze zastosowanie znajduje w bankach oraz sklepach internetowych, gdzie bezpieczeństwo transakcji oraz płatności musi być na najwyższym poziomie.

  • Bezpieczeństwo

Szyfrowanie chroni Ciebie oraz Twoich klientów przed przechwyceniem poufnych i wrażliwych danych. Mogą to być np. dane osobowe, logowania czy numery kart płatniczych i kont bankowych.

  • Wiarygodność

Certyfikat SSL potwierdzi pełną wiarygodność Twojej strony WWW oraz zabezpieczy jej użytkownika przed wieloma popularnymi metodami oszustw. Dzięki zielonej kłódce, która wyświetla się w każdej popularnej przeglądarce będzie pewien, że trafił w dobre miejsce.

  • Zaufanie

Klienci w tych czasach coraz bardziej zwracają uwagę na zabezpieczenia stron WWW. Z certyfikatem SSL Twoja strona będzie lepiej postrzegana, co przełoży się na zaufanie klientów.

E-podpisy

Oferujemy również większość dostępnych opcji odnowień i zakupu podpisu elektronicznego. Jest to coraz popularniejsza forma sygnowania dokumentów elektronicznych, aby podnieść ich wiarygodność i uniemożliwić niepożądaną edycję. Podnosi to przede wszystkim bezpieczeństwo i ogranicza nadużycia związane z przesyłaniem dokumentacji.

W naszą ofertę wchodzą :

  • Odnowienia aktualnych podpisów elektronicznych
  • Zestawy dla nowych podpisów elektronicznych oraz certyfikatów kwalifikowanych
  • Mobilne e-podpisy
  • Pieczęć elektroniczna

Do tego oferujemy wszelką pomoc techniczną oraz merytoryczną, również dla darmowych usług takich jak ePUAP.

Masz problem z komputerem? Skontaktuj sie z naszym ekspertem
533 133 297