Oferta

OBSŁUGA INFORMATYCZNA DLA FIRM

W obecnych czasach sprzęt komputerowy spotykamy na każdym kroku. Wymaga się od nas coraz większej biegłości w jego obsłudze oraz zastosowań z nim związanych w praktycznie każdym aspekcie naszego życia. Nie omija to również firm.

Każde przedsiębiorstwo posiada własną infrastrukturę i indywidualne potrzeby w tej kwestii. W wielu z nich tworzone są własne działy IT, stale czuwające nad poprawnością działania urządzeń oraz sieci komputerowej. Inne korzystają z zewnętrznych informatyków tylko w czasie awarii. Pierwsza opcja jest najbardziej efektywna, lecz wymaga dużych nakładów finansowych. Druga z kolei teoretycznie ogranicza koszty stałe, lecz stanowczo wydłuża czas reakcji o raz rozwiązania problemu.

Na szczęście istnieje trzecia opcja, która pozwala połączyć zalety obu rozwiązań. Jest nią opieka informatyczna prowadzona jako Outsourcing IT. Polega ona na stałej umowie z zewnętrznym działem IT, który znając Państwa infrastrukturę i posiadając formalne zobowiązanie zareaguje najszybciej jak to możliwe, a koszty usług będą związane tylko z realnymi potrzebami przedsiębiorstwa.

W ramach obsługi informatycznej zapewnimy Państwu przede wszystkim ciągłość pracy, niezwłoczną pomoc oraz stałe doradztwo dotyczące Państwa infrastruktury informatycznej. Nasza opieka obejmuje takie obszary jak :

 • Wsparcie użytkowników (helpdesk)
 • Usuwanie awarii systemów komputerowych
 • Administrowanie serwerami Microsoft Windows i Linux
 • Zarządzanie i opiekę nad komputerami PC, notebookami oraz urządzeniami mobilnymi
 • Zarządzanie urządzeniami peryferyjnymi w tym drukarkami
 • Zarządzanie sieciami komputerowymi i telefonicznymi
 • Zarządzanie firmową pocztą e-mail oraz stroną www
 • Działania związane z archiwizacją danych i bezpieczeństwem kluczowych obszarów IT
 • Zarządzaniem technicznymi aspektami wielu fachowych programów, również księgowych
 • Działania związane z ochroną antywirusową
 • Obsługa zdarzeń związanych z pogwarancyjną naprawą sprzętu

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, na podstawie wstępnego audytu Państwa urządzeń, sieci oraz systemów komputerowych. Lata doświadczenia sprawiają, że nasze usługi jesteśmy w stanie dostosować do każdego przedsiębiorstwa na podstawie jego realnych potrzeb. Dla małych wystarcza kilka godzin w miesiącu, w dużych potrafimy być nawet parę razy w tygodniu. Wszystko zależy od aktualnych problemów oraz potrzeb firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęcią odbycia spotkania, mającego na celu wyjaśnienie wszelkich szczegółowych kwestii z nią związanych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 133 297 lub osobiście w naszym biurze mieszczącym się w Chojnicach przy ulicy Ceynowy 13B/1.

Masz problem z komputerem? Skontaktuj sie z naszym ekspertem
533 133 297